..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

niedziela, 24 kwietnia 2016

(24) BKS STAL - BTS Rekord

III liga opolsko - śląska


CHRAPEK(17'), SOBALA(20'-karny), CHRAPEK(51')

BKS STAL: KOZIK - ZDOLSKI, DANCIK, DUDAŁA, PROKOPÓW, SZCZĘSNY(82 min. WIŚNIEWSKI), SOBALA, FURCZYK KARCZ(80 min. DZIONSKO), BRYCHLIK, CHRAPEK(77 min. CAPUTA)

kolejny ważny mecz w walce o awans do drugiej ligi, tym bardziej ważny bo to mecz derbowy i do tego gra wicelider z trzecią drużyną, można powiedzieć że drużyna która przegra mecz, praktycznie straci szanse awansu.
 Pogoda niestety nie dopisała, bo tak zimno w kwietniu jest bardzo rzadko i zapewne ta pogoda odstraszyła kibiców do przyjścia na mecz, choć było słychać ze nie przyszli tylko sezonowcy. No a sam mecz, to szybkie dwie bramki gospodarzy ustawiły pierwszą połowę, ale już początek drugiej to ataki gości i problematyczny rzut karny dla nich, na szczęście nie wykorzystany, no ale zaraz szybka trzecia bramka i do końca można było spokojnie oglądać spotkanie. Fani którzy przyszli na mecz, stworzyli fajną atmosferę, głośnym dopingiem.  a po za tym wszystko wskazuje na to że walka o awans rozstrzygnie się w Bielsku - Białej, gdyż na dwa mecze niedługo przyjeżdża tu lider. Godne odnotowania również to ze ze względu na pogodę, mecz bez piwka.
bilet: karnet
widzów:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz