..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 2 lipca 2016

(43) Korona Kielce - ZAGŁĘBIE Sosnowiec (sparing)

mecz sparingowy
       jednak ciężkie jest życie bez piłki nożnej, co prawda są mecze w telewizji, ale to całkiem co innego. Mecze oglądane na żywo nawet sparingi dają wiele ciekawszych atrakcji, więc dlatego dzisiaj wybrałem się do Wodzisławia Śląskiego na mecz. Po prostu wypada sprawdzić jak Zagłębiacy szykują się do kolejnego szturmu na ekstraklasę.


mecz rozegrany w ośrodku "Gocław" gdzie warunki są naprawdę bardzo dobre, trzy boiska na różnych wysokościach i to wszystkie gotowe do meczy sparingowych. Zagłebiacy rozegrali bardzo dobre spotkanie, można powiedzieć ze przeważali na boisku, lecz niestety jak to w meczach bywa , kto wykorzystuje sytuację ten wygrywa mecz i dlatego ten mecz wygrali Kielczanie. Jak to w sparingu, na boisku pokazało się dużo zawodników,w tym kilku testowanych, więc każdą połowę mogły rozegrałć inne jedenastki, nowy trener Sosnowiczan Jacek Magiera ma jeszcze trochę czasu, żeby wybrać najlepszych, a właściwie tych co pasują do jego koncepcji - Powodzenia. Na meczu jak zwykle z synem, oraz znajomym groundhopperem Jackiem. :-)


podróż autem
71,4 km
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz