..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 24 września 2016

(63) LKS Unia Turza Śląska - BKS STAL


III liga grupa III
w pierwszym terminie mecz został odwołany, ze względu na złą murawę, ciągłe opady deszczu, szkoda że dowiedziałem się dopiero przed stadionem, ale wycieczka w nieznane była udana. Mam nadzieje że dzisiaj pojadę i mecz się odbędzie, bo przecież nam trzeba punktów.0:1 KARCZ (31')
0:2 PLĄSKOWSKI (53')
0:3 SZCZĘSNY (60')
0:4 PLĄSKOWSKI (79 k)
0:5 ISKRZYCKI (87')

BKS - STAL: KOZIK -FURCZYK (81 min. CHRAPEK), FELSCH,CZAICKI, ZDOLSKI ) 86 min. ISKRZYCKI), SOBALA, PROKOPÓW, SZCZĘSNY (84 min. BEZAK), KARCZ (74 min. RADOMSKI), PLASKOWSKI

początek był trochę nerwowy, gdyż jak już dojechaliśmy na parking przy stadionie i zobaczyli nasze blachy auta z Bielska, od razu kazali nam zjechać na bok i nie miła informacja że zakaz wejścia dla Kibiców gości, lecz po krótkich pertraktacjach udało się nam wejść na mecz, oczywiście po wcześniejszym sprawdzeniu i spisaniu ( dawne czasy wracają). Przed meczem nastroje trochę nerwowe jak piłkarze zagrają po wcześniejszych słabych meczach. Ale ku naszej radości od początku meczu było widać kto tu jest faworytem, choć gospodarzom nie brakowało również dobrych akcji, ale to My rządziliśmy na boisku.Wreszcie było to na co zawsze czekamy, dobra, no okey wspaniała gra, dużo bramek, ale My chcemy tego więcej i niech żałują Ci co nie jeżdżą na mecze wyjazdowe BKS-u,. Ale szkoda o tym pisać. Na meczu był gościnnie Robert Góralczyk,, pracujący obecnie z Kadrą, chciał zobaczyć w akcji swoich byłych podopiecznych i zapewne również  przyniósł szczęście Oczywiście na meczu było piwko, ale przy takiej grze to i piwko smakuje. Jako ciekawostkę można napisać że sędzia nie przeszkadzał w meczu, czyli choć raz pozytywnie o sędziowaniu.


bilet: 10 zł
widzów:

podróż samochodem

74 km


Robert Góralczyk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz