..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

niedziela, 30 października 2016

(74) HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha ( hokej )

Tipsport Extraliga
no to i nadszedł czas na pierwszy mecz hokejowy u południowych sąsiadów, to że są potęgą w tej dyscyplinie od lat, nie trzeba wspominać, a na dodatek grają druga drużyna (gospodarze) z piątą ekipą , czyli sama czołówka ligi. Wielka radość tym większa ze będę na meczu Sparty, można powiedzieć mojego ulubionego klubu, gdzie posiadam dużo przyjaciół ( Pozdrawiam Otto).3 ; 2
( 0:1, 3:0, 0:1 )

no i super, pierwszy mecz czeskiej ligi na żywo, taki mecz to jak w prawdziwym meczu w zawodowym klubie, jest wszystko dla Kibiców ( piwo, pamiątki, jedzenie ) po prostu zawodowstwo, a sam mecz super, u nas w Kraju tego się nie zobaczy, szybka gra, atmosfera ekstra, dobrze i sympatycznie się ogląda mecz w takiej atmosferze i na takiej hali, Co do meczu to zasłużona wygrana gospodarzy, choć goście nie odstawali niczym, po prostu wygrali lepsi, skuteczniejsi zawodnicy. Mało kar, jedynie na trybunie jeden ze Spartan, miał problem do jednego spokojnego fana gospodarzy. Och te Czeskie piwo, niby słabe ale daje swoje.
bilet: 250 kcs
widzów:podróż samochodem
53,5 km
więcej zdjęć jak zwykle w nie tylko piłka ->


2 komentarze:

  1. Wielka szkoda, że nie mogłem być na tym meczu :( Niestety obowiązki wzywają, ale udało mi się obejrzeć końcówkę w Internecie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam.Gdzie mogę zakupić bilety i czy jest możliwość kupienia ich przez Internet ?

    OdpowiedzUsuń