..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 5 listopada 2016

(75) MKS Ruch Zdzieszowice - BKS STAL

III liga  grupa III
tym razem trochę bliższy wyjazd za BKS-em, ale też do innego województwa. Bardzo ważny mecz, dwóch czołowych drużyn walczących o awans, a właściwie walka która z nich pozostanie w grze . Szkoda że niestety już po raz kolejny, nie jest organizowany wyjazd Kibiców, ale niestety ruch Kibicowski w Bielsku  pomału umiera, zostali tylko nieliczni.A dlaczego tak myślę, bo strzelając w ciemno założę się że dzisiaj więcej będzie kibiców BKS-u lansujących się w barwach u Braci na meczu w Sosnowcu, niż pojedzie na mecz wyjazdowy BKS-u, ba nawet nie chodzą na wszystkie mecze na Naszym stadionie ( zawsze jest fajna wymówka ) na co jest dowodem ostatnie spotkanie ze Ślęzą. Nawet nie potrafią się zebrać, jak jest oficjalny wyjazd, a jak już pojadą to tylko na jeden.
 .

BKS - STAL: POLOCZEK - ZDOLSKI, DZIONSKO, PROKOPÓW, ISKRZYCKI, SZCZĘSNY, CZAICKI, FELSCH (49 min. SOBALA ), BEZAK (67 min. CAPUTA ), CHRAPEK (77 min. FURCZYK), PLĄSKOWSKI.

dla tych sześć osób z BKS-u co były na meczu, Wielki Szacunek, fajny wyjazd w spokojny teren. Mecz bardzo wyrównany, można powiedzieć że obie drużyny mogły wygrać, ale do tego trzeba strzelić bramkę. Niestety nie udało się, choć był taki moment że sędzia pokazał na rzut karny dla Nas, lecz boczny nieco wcześniej wskazał pozycję spalonego. Końcówka też była bardzo nerwowa, akcja za akcję, a już ten rzut wolny w ostatniej minucie dla Nas i minimalne przestrzelenie, to już ..... ciężko napisać. Z innych ciekawostek, to piwko przed mecze w lokalu na mieście, jak również po meczu, no i ten słonecznik zajadany na całym stadionie.
bilet: 7 zł
widzów: 150


podróż samochodem
138 km

pijemy piwko tam, gdzie Nasz BKS gra !!! słonecznik i coca, brak piwa


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz