..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

piątek, 28 kwietnia 2017

(31) Podbeskidzie - MKS Miedź Legnica


jak to się mówi Przyjaciół trzeba a nawet jest obowiązek, wspierać ne meczach wyjazdowych, a zwłaszcza jak graja w Naszym Mieście, a przecież Tych Przyjaciół to tak znowu zbyt dużo nie mamy. No i tym razem przypadło na Miedziankę, więc trzeba przyjąć Kibiców z Legnicy, by czuli się jak u siebie, więc pomimo fatalnej pogody, wieczorem trzeba stawić się tym meczu.0:1 STASIAK (13')

MIEDŹ: KAPSA - BARTCZAK (12 min GORSKIE), STASIAK, MIEDZIERSKI, TRIFONOW, ŁOBODZIŃSKI (65 min. BARTKOWIAK), MARQUITOS ( 82 min. GARGUŁA), DANIEL, FORSELL, RASAK, VOJTUŚ.

murawa to sama woda, na co wydali tyle kasy, dlatego warunki fatalne, niczym gdy Polska grała na mistrzostwach w 1974, wtedy wygrała gorsza drużyna ( nie lubiana ), no i teraz to samo, szkoda . Na meczu dobra ekipa Kibiców BKS STAL, wspierająca Legniczan, no a gdy już przyjechała spóźniona ekipa gości to już było jak za dobrych czasów/ Na meczu było Piwo to chyba najważniejsze, również herbata, duszonki pizza, no dobra było wszystko tylko brakło zwycięstwa gości.Po meczu, niepotrzebna szarpanina z tymi co zawsze, ale ogólnie było ekstra.
Pozdrowienia dla Przyjaciół z Miedzi Legnica.
biletL nie ważne
widzów: 5182


 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz