..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

niedziela, 30 kwietnia 2017

(33) BKS-STAL - Olimpia Kowary

III liga, grupa III
no i chyba można powiedzieć, że zapowiada się ciekawy mecz, z jednej strony Nasi piłkarze, którzy ostatnie mecze przegrali frajersko ( słowa trenera) kontra najsłabsza drużyna ligi, która do tej pory wygrała tylko dwa mecze, oczywiście nie jest zaskoczeniem że jeden z tych meczy to z Nami. Czas na rewanż, żeby tylko sędzia nie podyktował karnego dla Nas, bo kurczę kto będzie strzelał?


1:0 KARETA(10'), 2:0 CHMIELEWSKI(11'), 3:0 ZDOLSKI(13'), 4:0 CZAICKI(19'K), 5:0 CZAICKI(24'K), 6:0 SZCZĘSNY(84')

BKS - STAL: POLOCZEK - KARETA (46 min. PROKOPÓW), BEZAK (57 min. SZCZĘSNY), CAPUTA, CZAICKI, ZDOLSKI, KARCZ, DZIONSKO, CHMIELEWSKI (46min. CHRAPEK), ISKRZYCKI, WRÓBEL (72 min. PLĄSKOWSKI).

 no cóż zwycięzców nie powinno się sądzić, ale tak naprawdę, gdy już odpadliśmy z pucharów i nie mamy szans awansu, piłkarze zagrali niezły mecz z najsłabszą drużyną ligi. Ba wykorzystali nawet dwa karne no i wygrali wysoko jak to wypadało. Co prawda strzelili tylko, a może aż sześć bramek, choć mogło być więce ( dwa razy poprzeczka)j, ale dobre i to. Ogólnie cieszy taka wygrana, więcej chcemy takich meczy. Gorsza sprawa że zabrakło cateringu, a co to oznacza: BRAK PIWA, no cóż przeżyjemy to.
bilet: karnet
widzów:


 oczywiście przed meczem małe piwko nawet było ostro


1 komentarz:

  1. Szkoda tylko ze juz nie ma dopingu , zorganizowanych wyjazdów itd. Juz pomału wszystko umiera na BeKaeSie ale i tak pozostaną najwierniejsi z najwierniejszych :) Pozdrawiam Panie Lesławie

    OdpowiedzUsuń