..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

czwartek, 1 czerwca 2017

(48) BKS STAL (U-19) - TS 1909 Piast Cieszyn (U-19)1:0 B.Pachny
2:0 P.Kochański
3:0 P.Kochański
4:0 M. Pachny


BKS - STAL (U-19): Arkadiusz Horecki (br) Przemek Włodarczyk, Mateusz Różański, Tyberiusz Botwina, Patryk Mikler, Patryk Kochański, Kamil Więcek, Jarosław Frydel, Dawid Wiewióra, Bartosz Pachny, Michał Pachny, Grzegorz Juraszek (br), Gabriel Ryś, Krzysztof Frydel, Filip Gorol, Mateusz Migdał.
Trener: Rafał Malinka

no i takie mecze to aż serce cieszą, co prawda początek można powiedzieć wyrównany, choć to Nasi młodzi piłkarze strzelili bramkę, zresztą taktyka gości była bardzo łatwa do rozszyfrowania, ale te kiksy w obronie z Naszej strony były nerwowe. Druga połowa to już wyraźna przewaga BKS - STAL,czego efektem były zdobyte bramki. Na trybunie można było zauważyć sporo Kibiców, może bardziej rodziców i znajomych młodych piłkarzy, oraz ekipę juniorów Zapory Wapienica, która była bardzo zainteresowana wynikiem tego meczu, a dlaczego wystarczy popatrzeć na tabele. Po takim meczu od razu wszystko staje się lepsze. Brawo chłopaki, teraz tylko żeby działacze pomyśleli o dalszej waszej przyszłości piłkarskiej a nie pozbyli się jak to było do tej pory w modzie. A do seniorów kupują ...... .
 nie wszyscy umieli pogodzić się z porażkąBrak komentarzy:

Prześlij komentarz