..........ten blogger poświęciłem całej mojej pasji, czyli temu wszystkiemu co przewija się przez całe moje życie, futbol ale nie tylko ten za wielkie pieniądze, ale w każdym wykonaniu, poprzez ligi amatorskie, młodzików, juniorów,kobiety do tych najlepszych i nie tylko na krajowym podwórku.........tutaj znajdziecie mecze od czasu skończenia mojej karencji, wcześniejsze mecze w innym miejscu, choć też nie wszystkie :-)

sobota, 10 lutego 2018

(9) BKS STAL - LKS Czaniec (sparing)


mecz sparingowy


BKS STAL: BRUCHAJZER, SZCZEPAŃCZYK - GRABSKI, PIECZUR, KARETA, FERFECKI, MUSIOŁ, CZAICKI, SZCZUREK, TONIA, PIELICHOWSKI, BEZAK, OCZKO, MĄCZKA, KARCZ

No i wreszcie mecz Mojego BKS STAL. Rozgrywamy go na bocznym boisku, obok stadionu Walcowni Czechowice, tylko dla tego że tam potrafią zrobić, prawdziwe boisko ze sztuczną murawą. Niestety do puki ci pseudo włodarze, w ratuszu Bielsko - Biała  rządzą, a nikt ich nie rozliczy z wydawanych pieniędzy na obiekty sportowe. To zawsze lepiej żebyśmy grali w Czechowicach. Zresztą z innej beczki, taki mamy wspaniały miejski stadion, ze pierwsze dwa mecze musimy rozegrać w innym miejscu, bo zakupili (?) taką murawę, że podczas jakiegoś tam meczu Polska - Anglia, mogło by jej nie być, a wtedy (k) nie zostanie bogiem Naszego miasta, już robi wszystko jak dyktator. Mecz nawet niezły, najważniejsze ze mamy już skład, no i dobra gra w pierwszej połowie. Mamy nadzieje że Trener Dariusz ma już wszystko, poukładane. Dla Nas bramka z karnego, po pewnym strzale Marcina Czaickiego. No ale niestety pod koniec meczu, dwa proste błędy obrony, no i sparing przegrany. Ale najważniejsza dla Nas jest liga i tego się trzymajmy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz